O TAIWANGU

Zakladatelka TAIWANG paní Jennifer Wang pochází z Tchaj-wanu. Je kvalifikovanou učitelkou mandarínštiny se souvisejícím certifikátem od ministerstva školství Tchaj-wanu a také s úrovní 1-B Putonghua Shuiping Ceshi (PSC) od Státní jazykové komise Číny. Je také držitelkou několika certifikátů úrovně JLPT 1 nebo N1. V roce 2011 založila Taiwang – Cetnrum pro čínštinu, japonštinu a propagaci Taiwanu v České republice, aby místním lidem nabídla lekce čínštiny a japonštiny a také překladatelské služby.

TAIWANG každý den vydává čínský a japonský kvíz v čínštině, japonštině, angličtině i češtině. Videa pro vysvětlení čínských a japonských synonym vznikají nepravidelně. Doufám, že všechny tyto informace mohou pomoci studentům výše uvedených jazyků učit se lépe.

Taiwang si v okamžiku aktualizace verze dal nový cíl: představit něco zajímavého z Tchaj-wanu nebo z českého města Jihlavy, kde žiji. Doufám, že se vám to bude líbit!

關於台王

創辦人 Jennifer Wang 來自台灣,擁有華語教學教師證照,取得普通話水平測驗(Putonghua Shuiping Ceshi; PSC)一級乙等,並多次通過日語能力測驗 1級。她從事華語與日語教學多年,於2011年於捷克成立 Taiwang – Cetnrum pro čínštinu, japonštinu a propagaci Taiwanu 提供中日文教學、翻譯服務並介紹台灣。

現在在本網站上以及臉書上每日更新中文測驗題以及日本節目台詞,其中皆附上中文、日文、英文與捷克文翻譯;而解釋近似語詞的影片亦不定期更新,希望 Taiwang 能對上述語言學習者有所助益。

  
…………………………………………………………….

台王について

2011年にチェコ共和国で、台湾出身の Jennifer Wang 氏 により Taiwang – Centrum pro čínštinu, japonštinu a propagaci Taiwanu が中国語及び日本語の語学塾に、台湾情報の宣伝推進センターとして創設されました。Jennifer Wang 氏は台湾の中国語教師の国家資格及び中国の普通話水平測試(Putonghua Shuiping Ceshi; PSC)の準最高級(一級乙等)を取得し、日本語能力(JPLT)一級に数回合格しております。

現在、本サイト及び FACEBOOK で中国語と日本語のクイズを中国語、日本語、英語及びチェコ語の翻訳付きで掲載することを日課にしております。また、不定期ですが、類義語の使い分けを紐解く動画を作成し、公開しております。前述の言語の学習者のお役に立てれば光栄に存じます。


…………………………………………………………….

About Taiwang

  The founder Ms. Jennifer Wang is from Taiwan. She is a qualified Mandarin teacher with the related certificate from the Education Department of Taiwan as well as the Level 1-B of Putonghua Shuiping Ceshi (PSC) from State Language Commission of China. She also holds several certificates of JLPT 1 or N1 level. In 2011, she found Taiwang – Cetnrum pro čínštinu, japonštinu a propagaci Taiwanu in the Czech Republic to offer local people Chinese and Japanese lessons as well as translation services.

  Now Taiwang publishes Chinese quizzes and the lines from Japanese shows with Chinese, Japanese, English and Czech languages every day. Video clips for explaining Chinese and Japanese synonyms are created irregularly. Hope all of these can help the learners of the forgoing languges learn better.

  
…………………………………………………………….

發佈留言

發佈留言必須填寫的電子郵件地址不會公開。 必填欄位標示為 *